ANKARA AB YATIRIM DANIŞMANLIK
PROJE YAPIM EĞİTİM VE YAYINCILIK LTD.ŞTİ.
Merkez : Çetin Emeç Bulvarı 1322. Cad. (Eski 6. Cad) No:46/3 Aşağı Öveçler/ANKARA
Tlf: 0.312.473 94 44 Faks: 0.312.473 94 45
E-Posta: abuzerakbiyik@hotmail.com
Web:www.ankara-ab.com.tr .

İrtibat Bürosu: Atatürk Bulvarı Şanlıurfa İşhanı Kat:4 No:414 ŞANLIURFA
Tlf: 0.414.313 43 63 Faks: 0.414.313 88 35 .

İlgili kişi
 
ABUZER AKBIYIK - S.M.Mali Müşavir-Yatırım Danışmanı
GSM:0.532.231 45 85
E-Posta:abuzerakbiyik@hotmail.com
 

BAŞLICA HİZMET KONULARIMIZ, .

 

 

 
Yatırım Danışmanlığı:
Sanayi, inşaat, turizm, tarım ve hizmet sektörlerinde iş fikirleri üretmek, geliştirmek, fizibilite etüdü ve kredi dosyası hazırlamak, piyasa araştırma raporları hazırlamak, yönetim, finans ve yatırım danışmanlığı yapmak. Vergi, sigorta, ticaret, iş, teşvik, hibe ve destek mevzuatı, ortak girişim, iş ortaklığı, konsorsiyum, anonim, limited şirketi kuruluş, genel kurul, tasfiye işlemleri, şirket alım-satım işlemlerinde anlaşma öncesi incele-me, durum tespiti ve değerlendirme raporu, satış seçeneklerini belirlenmesi, satış sözleşmesinin hazırlaması, satış sonrası şirket birleştirme veya bölünme işlemlerinde danışmanlık yapmak. .

 

 

Gayrimenkul Danışmanlığı:
Sanayi Tesisleri (Fabrika), Turizm Tesisleri (Otel, Motel, Tatil Köyü, Pansiyon, Kamping), Sağlık Tesisi (Hastane, Tıp Merkezi) ve yatırım amaçlı bina, arsa ve arazi satışı yapmak. .

 

 

Enerji Danışmanlığı:
Güneş enerjisi ile elektrik üretimi, SolarWall teknolojisi ile güneşle ısıtma, havalandırma, Güneş enerjisi ile soğutma ve aydınlatma, Güneş Pilleri, Enerji verimliliği konularında danışmanlık ve uygulama çalışmaları yapmak. .

 

 
Belgelendirme:
Teşvik Belgesi, Turizm Yatırım ve İşletme Belgesi, Seyahat Acentesi İşletme Belgesi, ÇED raporu, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi HACCP/ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi TSE / TSEK Ürün Belgelendirme, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, CE Belgesi, Garanti belgesi, Satış Sonrası yeterlik belgesi, Servis sözleşmeleri, Garanti Muafiyet Belgesi alınması Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Coğrafi işaretlerin yurt içi ve yurtdışı tescillerinin yaptırılması .

 

 
Hibe, destek ve teşviklerle ilgili projeler:
Avrupa Birliği, Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kırsal Kalkınma İPARD Programı, Kalkınma Ajansı, Ulusal Ajans, KOSGEB, TÜBİTAK gibi yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli resmi ve özel kurum ve kuruluşlar tarafından verilen destek, teşvik, kredi ve hibe ile ilgili projeler hazırlamak, işlemleri takip etmek. Kültürel mirasın korunmasın yönelik araştırma, inceleme yapmak, raporlar ve projeler hazırlamak ve gerçekleştirmek. Çevre sorunları ve çözümüne yönelik her türlü araştırma, inceleme, projeler hazırlamak. Eğitim, araştırma ve teknik konularda danışmanlık yapmak. .

 

 
Yapım (Prodüksiyon):
Sinema ve televizyon film, dizi ve belgesel, video klip, eğitim ve motivasyon filmi, reklam filmi, kurumsal tanıtım filmi, fotoğraf çekimi, animasyon, interaktif CD, DVD ve müzik albümü hazırlamak. Televizyon ve radyo programı ile ilgili projeler hazırlamak, uygulamak, danışmanlık yapmak. Görüntülü ve sesli ürünlerin üretim, kayıt, baskı ve çoğaltım işlerini yapmak. Yurtiçi ve yurtdışında kültür, sanat, edebiyat, folklor, ekonomik, sosyal ve bilimsel konularda, konferans, panel, çalıştay, seminer, kurs, sergi, tanıtım toplantıları, anma, kutlama, festival, konser gibi her türlü toplantı ve etkinlikleri düzenlemek. .

 

 
Eğitim:
Her türlü kamu, özel kurum ve kuruluşuna, ticaret ve sanayi odası, meslek odaları, dernek, vakıf ve diğer sivil toplum kuruluşlarına vergi, sigorta, ticaret ve iş hukuku konularında mesleki eğitim, yatırımlarda teşvik hibe ve destek eğitim semineri vermek. Güneş enerjisi ve enerji verimliliği ile ilgili sunumlar yapmak. .

 

 
Yayıncılık:
Basılı veya elektronik gazete, kitap, dergi hazırlamak ve yayınlamak, marka ve kurumsal kimlik katalog, broşür, rehber, animasyon, interaktif CD, fotoğraf çekimi, grafik ve tasarım çalışmaları yapmak. .