DÖVİZ KURLARI
Döviz Alış Satış
Dolar
Euro
TAZiYELER  + Ekle 
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ana sayfaya Dön // Güncel
AV.FATİH AKBIYIK ANKARA’DA FAALİYETE BAŞLADI
26 Ağustos 2015 Çarşamba Saat 09:20

Avukat Fatih Akbıyık Ankara’da hukuki danışmanlık ve avukatlık faaliyetine başladı.S.M.Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Abuzer Akbıyık yaptığı açıklamada “ Ankara AB Yatırım Danışmanlık şirketimizde 30 yılı aşkın tecrübemizle yatırım ve finans danışmanlığı, Teşvik Belgesi ve Turizm  Belgesi alımı, Marka Tescili, Teşvik ve Hibe Eğitim Semineri, Avrupa Birliği destekli hibe proje hazırlama faaliyetlerini sürdürmekteyiz.  Oğlum Av.Fatih Akbıyık, Ankara AB Hukuk Bürosu olarak Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık faaliyetine başlamış bulunmaktadır. Bundan böyle müşterilerimize Yatırım ve Finans Danışmanlığı hizmetine ilave olarak  hukuk danışmanlık ve avukatlık hizmeti de sunacağız. “ dedi.

Akbıyık, Mahkemeler, Yargıtay, Danıştay, Anayasa Mahkemesi gibi üst mahkemelerdeki Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku,  İcra ve İflas Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku,  Ceza Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku konularında hizmet vereceklerini ifade etti.

Akbıyık “ Yatırım ve Finans Danışmanlığına yanında Hukuki danışmanlık ve avukatlık faaliyetine başladığımızı akraba ve dostlarımıza saygı ile duyururuz.

İletim Bilgileri:

ANKARA AB HUKUK BÜROSU

Adres: Çetin Emeç Bulvarı Aşağı Öveçler Mahallesi 1322. Cad. NO.46/3 Çankaya/ANKARA

GSM : 0.532.6158979   TLF  : 0.312.4739445

E-Posta : av.fatihakbiyik@hotmail.com 

Web adresi: www.fatihakbiyik.av.tr

 

Bu yazı toplam 15932 defa okundu.
Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
Şu An Sitede
Kişi Online
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiK  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR
ÜYELİK
Genel İçerikler