DÖVİZ KURLARI
Döviz Alış Satış
Dolar 1.9453 1.9488
Euro 2.5707 2.5707
TAZiYELER  + Ekle 
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GENEL BiLGi KÖŞESi » abuzerakbiyik » Mesleki Çalışmaları
10 Ağustos 2009 Pazartesi Saat 01:14

MESLEKİ ÇALIŞMALARI


1981-2006 yılları arasında Şanlıurfa'da Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak birçok firmanın müşavirliğini  ve muhasebe işlemlerini yürütmüştür.  2006 tarihinden sonra yaklaşık 4 yıl Ankara'da özel bir firmada Mali İşler Genel Müdürü olarak çalışmıştır.          


1981 yılından beri; şirket kuruluşları ve muhasebe işlemleri, sermaye artışları, marka tescili, fizibilite raporları, teşvik belgesi alımı ve  teşvik uygulamaları, kredi müracaat dosyaları yoğun olarak çalışma alanıdır. Birçok şirket kuruluşunu yapmış ve teşvik belgesini almıştır.             


Şanlıurfa’daki sanayi gelişmelerini yakından takip etmiştir.  Şanlıurfa sanayi tarihi, geçmişten-günümüze sanayi sanayinin durumu, alternatif yatırım alanları, teşvikler, Serbest bölge, Sektörel Dış Ticaret Şirketi, Holding gibi şirket ve sanayileşme gibi konularda  araştırma, tespit ve önerilerini çeşitli gazete, dergi ve kitaplarda yayınlamaktadır.             


Şanlıurfa’da  sanayi tarihi ve sanayileşme  konusunda araştırma çalışmaları vardır. Bu konuda Harran Üniversitesi ve çeşitli yerlerde konferanslar vermiştir.  Şanlıurfa Valiliği ve Organize sanayi bölgesi tarafından yayınlanan “Şanlıurfa Sanayi Rehberi” ve "Sanayileşen Şanlıurfa” kitaplarını hazırlamıştır. Ayrıca Şanlıurfa organize sanayi bölgesinin tanıtımı ile ilgili broşürleri hazırlamıştır.

Şu An Sitede
45 Kişi Online
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiK  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR
ÜYELİK
Genel İçerikler